Emlak sektörü oldukça önemli ve hayatınızı değiştirmek için attığınız ilk adımların başında gelir. Ev almak, arsa veya gayrimenkul edinmek ciddi işlerdir ve güven ister. Bu sektörde 20 yıllık tecrübemiz ve müşteri memnuniyeti odağımız ile sizlerin de mülk sahibi olmanızı sağlayacak donanımlı ekibimiz ile hizmet sektöründe kendinden emin adımlarla ilerlemiş bulunmaktayız.

Nazar Emlak 20 yıllık tecrübesi ile Alanya’da emlak söz konusu olduğunda akla gelen ilk isimdir. Nazar Emlak, Alanya bölgesinde kiralama, müşavirlik, yatırım danışmanlığı, satılık ev, arsa gibi gayrimenkul alım ve satımlarınızda hızlı bir şekilde kazançlı sonuca varmanızı sağlıyor.

Nazar Emlak Hasan CEVKİROĞLU 2001 yılından bu yana başarılı bir şekilde Alanya emlak sektörünün ev, arsa, işyeri gibi gayrimenkul ticaretlerinde müşteri memnuniyeti yüksek portföyü ile çalışan bir emlak firmasıdır. Antalya Bölgesi 2011 Finansbank emlak ofisleri ödülünü alarak en başaralı emlak seçilmiştir. Alanya’da emlak denildiğinde, Nazar Emlak!

Ticaretinize yön veren ve her adımı çok hayati olan gayrimenkul yatırımlarınızda profesyonel ve uzman bir firma ile çalışmak isterseniz Nazar Emlak hizmetinizdedir. Alanya’da emlak alım-satım, kiralamalarınızda gerçek değerinde sonuç almanızı sağlamak için sizleri bekliyoruz. Firmamızın profesyonel çalışmalarının sonucu olarak anlaşmalı bankalarımızla kredili satışlarımızda faiz oranlarındaki desteklerimizde bizimle çalışmanın farkını göreceksiniz.

İnternet sitemizden ihtiyacınıza en uygun seçenekleri ayağınıza kadar getirerek sağlıklı bir ticareti hızlı bir şekilde sunuyoruz. Siz de Alanya için tüm emlak talepleriniz ve arayışlarınızda, sitemizi ziyaret ederek Alanya’daki emlak ihtiyacınızı hızlı ve yüksek memnuniyet ile neticelendirebilirsiniz. Satmak veya kiralatmak istediğiniz arsa, iş yeri, ev, villa gayrimenkullarınızı sitemizde alıcılara sunarak istediğiniz değerde hızlı bir şekilde satabilir veya kiralayabilirsiniz.

Nazar Emlak 2011'in en başarılı emlakçısı seçildi.

Finansbank tarafından düzenlenen 2010-2011 yılı emlak ofisleri ödülünü Alanya Nazar Emlak sahibi Hasan Cevkiroğlu aldı. Finansbank tarafından bölgenin en başarılı emlakçısı seçilen Cevkiroğlu, Ankara'da bulunan Crown Otel'de düzenlenen davette ödülünü teslim aldı. Alanya’nın 2011 yılının son çeyreğinde kredili konut satışlarındaki düşüşü bankaların zorunlu karşılık oranlarındaki artışa bağlayan Cevkiroğlu, Alanya gayrimenkul satışının 2012 yılının ilk aylarında hareketli geçeceğini belirtti.