Nazar Emlak web sitesine erişim ve kullanım, aşağıdaki şartlara, koşullara ve Türkiye'nin ilgili yasalarına tabidir.

1. Telif hakkı
Bu sitedeki tüm metin, resim, ses, yazılım ve diğer içeriğin telif hakları ve diğer fikri mülkiyet hakları Nazar Home ve iştiraklerine aittir. Kullanıcılar, web sitesinin içeriğini görüntüleyebilir, sabit diski yazdırarak, indirerek ve ticari olmayan amaçlarla, bilgi sağlayarak veya kişisel amaçlarla başkalarına dağıtarak içerikten alıntı yapabilir. Bu sitedeki herhangi bir içerik satış veya kâr amacıyla dağıtılamaz, düzenlenemez veya başka herhangi bir yayın veya web sitesinde yer alamaz.

2. İçerik
Bu web sitesindeki bilgiler büyük bir güvenle derlenmiştir, ancak yalnızca genel bilgi araştırma amaçlıdır. Güncellenmiş ve doğru bilgileri korumaya çalışırken, web sitesi veya web sitesindeki ilgili bilgiler, ürün, hizmet veya görselle ilgili olarak eksiksizlik, doğruluk, güvenilirlik, uygunluk veya kullanılabilirlik ile ilgili herhangi bir beyan veya garanti vermeyiz.

Nazar Home ve çalışanları, yöneticileri ve acenteleri bu siteye ve/veya sitelere erişim ve kullanım nedeniyle meydana gelen herhangi bir kayıp, hasar veya masraftan sorumlu değildir. Kar kaybı, doğrudan veya dolaylı zararlar dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere web ona bağlıdır. Kontrolümüz dışındaki teknik sorunlar nedeniyle siteye geçici olarak erişilemezse, sorumlu veya müştereken sorumlu değiliz. Kullanıcıların bu site aracılığıyla bize gönderdiği her türlü yorum, öneri, resim, fikir ve diğer bilgi veya materyaller, gelecekte bizimle ilişkili olarak ortaya çıkma hakkı da dahil olmak üzere münhasır mülkiyetimiz haline gelecektir.

3. Bağlı siteler hakkında not
Web sitesinin birçok noktasında, kullanıcılar belirli bir yönle ilgili diğer web sitelerine bağlantılar alabilirler. Bu, bu web sitelerinin sahibi olan web siteleri veya şirketlerle ilişkili olduğumuz anlamına gelmez. Kullanıcıları ilgili sitelere bağlamak niyetinde olsak da, çalışanlarımızdan, yöneticilerimizden veya temsilcilerimizden sorumlu veya müştereken sorumlu değiliz.